Drobečková navigace

ACC - DOSTAW s.r.o. > Články > Betonové prefabrikáty: rychle a pohodlně

Betonové prefabrikáty: rychle a pohodlněProč se rozhodnout pro schodiště, lavičky, zahradní krb nebo třeba palisády z betonových prefabrikátů? Vše získáte pohodlně na klíč a o nic se nemusíte starat. Pojďme se na prefabrikáty podívat podrobněji.

Přesnost na milimetry

Další výhodou je preciznost. Jednotlivé díly nebo i celé konstrukce se vyrobí v továrně a díky moderním technologiím jsou dokonale přesné. Realizační firma k vám pak na parcelu doveze hotové dílo a montáž je díky tomu rychlá.

Kompletně hotovo

Prefabrikované schodiště, květináče, římsy a další produkty se dodávají včetně finální úpravy, takže se nemusí nijak ošetřovat nebo obkládat a mohou se hned používat. V prefabrikátech také může být zabudované osvětlení. Jde zkrátka o řešení na míru, kdy elektrikáře a další řemeslníky už řešit nemusíte.

Praktické schody

Betonové prefabrikáty se používají k výrobě produktů a konstrukcí všech možných tvarů, velikostí i typů. Ilustrovat to můžeme už na zmíněných prefabrikovaných schodech, které mohou mít jakoukoli podobu včetně točitých. Oblíbenou povrchovou úpravou je v případě schodišť tzv. pískování, kdy se povrch zdrsní a při dešti nebo sněhu tolik neklouže. 

Luxusní varianta

Pro ty nejnáročnější jsou pak schody s vytápěním, které se nejčastěji dodávají do luxusních výstaveb. Každopádně u vyhřívaných schodů by měl klient počítat také s náklady na jejich provoz.

Vše je možné

Možností je zkrátka plno. Jediným limitem je, že prefabrikát musí mít takovou velikost, aby bylo možné ho přepravit, a aby se s ním dalo manipulovat. U větších konstrukcí se používá jeřáb, a proto je možné prakticky vše.