Drobečková navigace

ACC - DOSTAW s.r.o. > Sortiment > Upevňovací materiál > Hmoždinky

Hmoždinky

hmoždinky

V naší nabídce disponujeme kompletním sortimentem hmoždinek pro využití při stavbě. Hmoždinky máme rozděleny do skupin dle použití. Jedná se o hmoždinky

  • pro normální upevnění,
  • rámové upevnění,
  • pro sádrové a duté materiály,
  • okenní upevnění,
  • izolační upevnění,
  • sanitární upevnění.

Natloukací hmoždinky

Jedná se o hmoždinku, jejíž montáž je velmi rychlá a snadná. Používá se pro ukotvení do všech běžných stavebních materiálů. Prodávají se společně s ocelovým hřebíkem nebo speciálním vrutem. Ten se pak následně do hmoždinky zatluče. Jejich použití je vhodné pro montáže stropních panelů, trámků, soklů, okenních rámů nebo dřevěných obkladů. Spoj lze navíc jednoduše rozebrat vyšroubováním hřebu. 

Hmoždinky do sádrokartonu

Sádrokarton je moderní materiál, se kterým se staví rychle, levně a čistě. Problém ale nastává, když potřebujete přivrtat do sádrokartonu obrázek, televizi, kuchyňské skříňky nebo lustr. V našem sortimentu máme několik typů hmoždinek do sádrokartonu a vhodně Vám poradíme s jejich ideálním použitím. 

Hmoždinka do dutých materiálů HR

Sklopná pružinová hmoždinka FK

Hmoždinka do dutých materiálů kov HRM

Hmoždinka do sádrokartonu GKDZ

hmoždinka do sádrokartonu HR sklopná pružinová hmoždinka FK hmoždinka do dutých materiálů kov HRM hmoždinka do sádrokartonu GKDZ

Hmoždinky do polystyrenu

talířová hmoždinka do polystyrenu Talířová hmoždinka DST od výrobce MEA je vhodná k upevnění polystyrenu nebo jiné tepelně izolační desky. Zároveň je vhodná na tvrdé minerální tepelně izolační desky na beton a zdivo ve spojení s MEA hřebíkovou hmoždinkou NP, rámovou hmoždinkou R/HBR nebo svorníkovým hřebíkem.

 

ZASLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NA HMOŽDINKY