Drobečková navigace

ACC - DOSTAW s.r.o. > Sortiment > Sklepní světlíky

Sklepní světlíky

Sklepní světlíky, často nazývané jako anglické dvorky, slouží především pro pasivní osvětlení částí budov, které jsou vystavěny pod úrovní povrchu. Stejně tak slouží k odvětrávání těchto prostor a v nouzových případech jako únikové východy.

V dnešní době se se sklepními světlíky můžeme setkat zejména v městské zástavbě, kde jsou častější požadavky na sklepní prostory, případně podzemní parkoviště.

Na poli sklepních světlíků spolupracujeme řadu let s předními světovým výrobc, společnostmi MEA a ACO. Pomůžeme Vám s vhodným výběrem světlíku pro Váš druh stavby, dodávkou světlíků a samozřejmě také s jeho odbornou montáží a zprovozněním.

Sklepní světlíky ACO Allround

Sklepní světlík ACO - PlzeňSklepní světlíky ACO Allround jsou vyrobeny z recyklovatelného polypropylenu, který je zesílen skelnými vlákny. Díky nim lze sklepní světlík umístit i do hlubších poloh od 4 do 7 metrů pod úrovní země.  Díky hladkému povrchu a bílé barvě vytváří světlík skvělé reflexní podmínky. Důsledkem toho budou vaše sklepní prostory prosvětleny. 

Tím, že je celkové zatížení rozloženo do skořepiny světlíku je docíleno toho, že světlík nebude poškozen ani občasným přejetím osobním automobilem. 

Mezi největší výhody sklepních světlíků ACO Allround patří velmi snadná montáž, bezpečnostní pojistka proti vloupání, uzávěr proti tlakové vodě, montáž na všechny typy stěn a možnost výběru z velké škály rozměrů přímo pro Vaši potřebu.

Ke všem druhům sklepních světlíků ACO provádíme také poradenství přímo u nás na prodejně, případně telefonicky či mailem. Provádíme také jejich odbornou montáž včetně dopravy na stavbu.   

Sklepní světlíky Multinorm

sklepní světlík Multinorm MEAHlavní předností sklepních světlíků MEA Multinorm je především jejich funkčnost, zatížitelnost a vysoká stabilita. Využívají se jak pro novou výstavbu tak i renovace privátních a veřejných budov.

Sklepní světlíky Multinorm jsou vyráběny z bílého polyesteru vyztuženého skelným vláknem. Tato konstrukce zajišťuje stabilitu proti zkrutu a odolnost vůči škodlivým látkám.

Sklepní světlíky Multinorm dodáváme ve třech provedeních, které se liší v hloubce. Na výběr je z variant 40, 60 a 70cm. Součástí světlíku jsou také čtyři druhy roštů. Pro pochozí použití se používají mřízové rošty s oky 30/10 mm a 30/30 mm a dále také rošt z tahokovu. Pro pojezd osobních vozidel lze využít mřížový rošt s oky 30/10 mm. Součástí dodávky světlíku může být i další příslušenství jako například zpětné klapky, odvodňovací přípojky, výškové nástavce, montážní sady a podobně.

Samozřejmostí je také odborná montáž světlíku včetně odborného poradenství.

Sklepní světlíky Meamax

sklepní světlík MeamaxSklepní světlíky řady Meamax jsou ideálním řešením pro privátní obchodně-průmyslové a veřejné budovy. Jsou odolné proti přejíždění osobními vozidly a tlakové vodě.

Jejich montáž lze provést také na izolované stěny. Mezi hlavní výhody sklepních světlíku Meamax patří možnost přesného nastavení celkové výšky pomocí stavitelného nástavce a poměrně jednoduchá montáž.

Stejně jako řada Multinorm jsou světlíky řady Meamax vyráběny z polyesteru vyztuženého skelným vláknem. Výrobek je prodáván v hloubce 40cm. K dispozici jsou 4 druhy roštů a to jak pro pochozí použití, tak pro pojezd osobních vozidel. Součástí dodávky světlíku může být i další příslušenství jako například zpětné klapky, odvodňovací přípojky, výškové nástavce, montážní sady a podobně.

Samozřejmostí je také odborná montáž světlíku včetně odborného poradenství.

 

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KALKULACI